Ziedot pavasarim, frezija.lv ir radījusi skaistu, pavasarīgu un motivējošu auskaru kolekciju. Visi auskari ir roku darbs. Tie papildinās Jūsu svētku frizūras un make-up, atstaros Jūsu acu mirdzumu. Neaizmirstiet arī par saviem tuvākajiem, kuriem šī būs brīnišķīga dāvana dzimšanas dienā, vārda dienā, izlaidumā u.c. svētkos.

Piedāvājam divu veidu auskaru izmērus – 12 mm un 20 mm auskarus. Mazākos auskarus var droši nēsāt arī mazākās princeses, jo tie ir ļoti viegli. Visiem auskariem ir ērtas aizmugurējās aizdares.

Nav skaistāka tērpa pasaulē sievietēm kā auskari! Lai vairāk sieviešu spētu iepriecināt sevi un tuvākos ar brīnišķīgām, mīlestību veidotām rotām, mums ir ļoti patīkamas cenas – tikai 4 EUR par 12 mm auskaru pārīti un 4,50 Eur par 20 mm auskaru pārīti.

IEPAZĪŠANĀS AKCIJA: Iegādājieties 3 auskaru pārīšus un maksājiet tikai 10 EUR. Auskaru pārīšus var sakomplektēt no abu izmēru auskariem (12 mm un 20 mm).

Akcija spēkā līdz 31.05.2019. 

Pie katra foto atzīmēta auskaru pieejamība.

Veicot pasūtījumu, lūdzu, norādiet auskaru Nr., kurš/i Jums interesē. Pasūtījumu var veikt rakstot uz e-pastu: frezija.lv@gmail.com 

12 mm auskaru kolekcija (ziedi, daba u.c.):

12 mm auskaru kolekcija (ar kaķiem):

20 mm auskaru kolekcija:

Auskaru sastāvs:  Apsudrabots metāls, stikla kabašons. Nesatur niķeli.