Elvi_logo_RGB

Ar māksliniecēm Agnesi un Mārīti sadarbojāmies pasākumā “Latvijas Labumu Parāde” šā gada 29.septembrī, ko atbalstījis arī Latvijas mazumtirgotājs ELVI. Pasākumā dienā ELVI uzrunāja ģimenes ar bērniem, dāvājot gardus un krāsainus prieka mirkļus. Šajā procesā mums ļoti palīdzēja Agnese un Mārīte, kas visas dienas garumā apgleznoja sejiņas ikvienam mazākam un arīdzan lielākam parādes dalībniekam. Neskatoties uz lielo pieprasījumu, mākslinieces ar lielu rūpību zīmēja dažādus animācijas varoņus, taureņus, princeses un spēja izpildīt pat individuālus lūgumus! Pateicamies Agnesei  un Mārītei par centīgu un profesionālu darbu, kā arī atbildīgu attieksmi.

SIA “ELVI Latvija

Ar cieņu/ Sincerely

Kazimiera Puzo

PROJECT MANAGER

A.W. Olsen & Partners

Scholz&Friends Riga

 

greenline-logo2

Jau vairākkārtīgi esam sadarbojušies ar www.frezija.lv un vienmēr esam bijuši apmierināti ar sniegto pakalpojumu kvalitāti. No savas pieredzes varam ieteikt vizītkaršu maketēšanas un video pakalpojumus. Domājam sadarboties arī turpmāk, jo bez labas kvalitātes, vienmēr pasūtījumi ir izpildīti laikā. Personīgs paldies Santai par atsaucību un sapratni, kad klients nezin, ko vēlas.  

Uldis Saulkalns

Greenline auto” projekta vadītājs

www.auto365.lv

SQM logoLieliska sadarbība. Uzņēmuma palīdzēja izveidot dizainu mūsu mājas lapai un vizītkartēm. Priecīgi par uzņēmuma paveikto darbu, jo ikdienā saņemam daudz labu atsauksmju par to, cik veiksmīgi izveidota un funkcionāla ir mūsu mājas lapa. Paldies!

SIA “SQM INVEST

valdes loceklis

Alberto Fiorini

JP logoJusan print SIA ar Frezija.lv sadarbojas vairākus gadus. Patīk sadarbība, jo ir ļoti viegli un patīkami komunicēt ar Santu un viņas radošo komandu. Jebkurš pasūtījums tiek izprast un veidots tā, lai mēs kā ražotāji varētu labi veikt savu darbu. Maketi un plānotie darbi izpildīti kvalitatīvi un laikā, kas ir radījis pārliecību, ka varam uzticēties, sadarboties un ieteikt arī citiem.  Paldies par sadarbību Frezija.lv!

Jusan print SIA kolektīvs

logo_big

Labdarības fonds “Labdaris.lv” vēlas izteikt pateicību par to, ka atbalstījāt mūs pasākuma “Ziedu kaleidoskops” organizēšanā bērniem no Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari”. Esam priecīgi, ka tieši ar Jūsu palīdzību mums bija iespēja iepriecināt un pārsteigt bērnus ar dažādām aktivitātēm. Pateicoties Jums, mums izdevās apsveikt ne tikai bērnus, bet arī viņu vecākus ar pavasara atnākšanu. Kā arī palīdzēt viņiem kaut uz brīdi aizmirst par ikdienas problēmām, nodarbojoties ar kaut ko interesantu un aizraujošu. Bija patīkami redzēt bērnu priecīgās apgleznotās sejas un dzirdēt viņu skanīgos smieklus!

 

index

             “Klondaika Jelgava” vēlas pateikties Frezija.lv vizāžistei Agnesei par veikto bodyart “Klondaika Jelgava” dzimšanas dienā, kas tika veidots kā supervaronis Halks. Kā arī Jelgavas pilsētas svētkos šis supervaronis tika radīts atkārtoti!

logo_big
Vēlamies Jums teikt lielu paldies par atbalstu pasākumam “Bērnība ar piena garšu”! Šis pasākums bija kā svētki bērniem, vecākiem un ģimenēm, kas tiem deva pozitīvas emocijas, smieklus un iespēju pavadīt visu dienu ģimenes lokā. Paldies par šo iespēju iepriecināt bērnus!
Mēs priecājāmies skatoties uz smaidiem bērnu sejās pasākuma laikā, šī iespēja mums bija pateicoties atsaucīgajām organizācijām un laipnajiem cilvēkiem kas mūs atbalstīja.
Ar lielu pateicību, kā arī cerību uz sadarbību arī turpmākajos projektos!