KAS IR BODY ART?

Body art vai ķermeņa apgleznošana bijusi aktuāla jau sen, apmēram 4 miljonus gadu atpakaļ. Jau senos laikos cilvēkiem paticis izgreznot savu ķermeni ar košiem zīmējumiem, kurus ieguva no krāsainiem māliem, oglēm, lapu un augļu sulām, caurumojot savu ķermeni, cilvēks vēlējās piesaistīt veiksmi, atšķirties no citiem, vēlējās parādīt savas jūtas. Arheologi izrakumos ir atraduši akmens laikmeta lūpu zīmuļus, kociņus acu krāsošanai, adatas tetovēšanai. Tas liecina par to, ka ķermeņa apgleznošana ir sākusies un attīstījusies daudzu gadsimtu laikā līdz pat mūsdienām, tikai katrā laikā tam ir bijusi cita nozīme. Arī mūsdienās ķermeņa apgleznošana ir modē. Daudzi no mums izvēlas apgleznot to uz ilgāku laiku, bet mēs runāju par mirkļa mākslu, kas baudāma līdz pirmajai vannas reizei. Kāpēc vannas? Tādēļ, ka šīs body art krāsas, kuras izmantojam ir uz ūdens bāzes un ļoti viegli nomazgājas siltā ūdenī.

Krāsas, kuras izmantojam body art zīmējumos ir no Pasaulē zināmas profesionālas kosmētikas firmas – KRYOLAN. Šī firma īpaši specializējas uz specefektu make up.

Krāsas, kuras izmantojam Body art ir „Aquacolor Interferenz”.

aquacolor-nass-schminke

Krāsas ir uz ūdens bāzes, kuras nesatur metāla pigmentus un nav kaitīgas veselībai. Krāsām piemīt perlamutra efekts. Ar šīm krāsām var veidot ļoti spilgtus make up uz sejas un ķermeņa. Krāsu klāj uz ādas šķaidot to ar nedaudz siltu ūdeni. Nonākot uz ādas tā nožūst un zīmējums noturas līdz pirmajai saskarei ar ūdeni. Tādēļ ar šo mākslas veidu jābūt ļoti uzmanīgam, lai tas nesaskartos ar mitrumu un noturētos pēc iespējas ilgāk.

Kur doties ar body art?

Body art parasti cilvēki izvēlas kādiem īpašiem pasākumiem, kā, piemēram, kāzām kādu dekoratīvu nieciņu uz dekoltē vai arī masku ballēs, kur var īpaši ļautiesnokrāsoties līdz nepazīšanai, arī dažādos šovos, vecmeitu ballītēs un citos pasākumos. Body art cilvēki vēlas izmēģināt priekš sevis, kam seko īpaša fotosesiju. Lai izmēģinātu kaut ko jaunu un paliktu jaukas atmiņas šī pasākuma laikā nāk palīgos arī frizieris un vizāžists, jo šeit jāsaskaņo viss cilvēka koptēls (mati, seja, apģērbs un body art elements). Šajā pasākumā cilvēks var iejusties foto modeļa ādā, jo pie interesanta rezultāta strādā frizieris, make up mākslinieks un fotogrāfs.

BĒRNU SEJU APGLEZNOŠANA

Mēs piedāvājam apgleznot bērnu sejas dažādos bērnu pasākumos –  dzimšanas dienās,  tematiskajās ballītēs. Uzklausām bērnu vēlmes, lai viņiem uzgleznotu viņu idejas. Dzirdētas visinteresantākās idejas, sākot no princesēm, pelītēm, taurenīšiem un kaķīšiem un beidzot ar zirnekļiem, dinozauriem un dažādiem supervaroņiem (betmeniem, spaidermeniem un pat halkiem). Parasti bērnus sajūsmina šāda veida aktivitātes un viņi ar prieku piedalās pasākumos. Vēl priecīgāki viņi ir, ja sanāk šos mirkļus iemūžināt. Zīmējumus parasti veicam vai nu vienā sejas daļā, uz vaidziņa vai pierītes, vai arī pa visu seju, tad bērns pilnībā var iejusties kāda dzīvnieka ādā

Bērnu sejiņu apgleznošana “Sūklis Bobs Kvadrātbiksis” pasākumā

Bērnu sejiņu apgleznošana “Hesburger” atklāšana Krasta ielā 85:

 

ĶERMEŅA BODY ART

Pilnais body art aizņem līdz 5 stundām, jo parasti to saskaņo ar frizūru un make up. Body art parasti izmanto biksītes, kuras pieskaņo body art izmantotajām krāsām. Un var izmantot arī krūšturi, bet drosmīgākie cilvēki var ļauties apgleznot arī krūtis, jo kad tās noklātas ar krāsu, sajūta ir it kā cilvēks būtu saģērbies. Arī šo pasākumu iesakām iemūžināt fotogrāfijās, lai tas nepaliktu tikai atmiņās.

Uzposām vienu no apsargiem Halka “tērpā” par godu dzimšanas dienas ballītes tematikai “Supervaroņi”, kas norisinājās “Klondaika Jelgava” telpās. 

Body art projekts “Taureņi”, body art neona krāsās.

TĒRPU DIZAINS

Tērpu darināšana ir izaicinājums ikvienam radošās mākslas pārstāvim. Katrā mūsu veidotajā tērpā ir pozitīvas emocijas un mūsu dvēsele. Iedvesmojieties no mums un radiet savu tērpu! Piedāvājam Jums izstrādāt un izveidot neatkārtojamu tērpa dizainu īpašai modes skatei, ballei, pasākumiem, komandas spēlēm, rallijiem, bērnu pasākumiem, teātrim vai jebkura veida foto sesijai.  Līdz ar tērpa izstrādi, mēs piedāvājam arī make up un frizūras veidošanu. Pastāstiet mums par savu ideju un mēs palīdzēsim to realizēt!

BODY ART ELEMENTI

 Mēs varam izveidot body art elementu, piemēram, uz pleca, kakla vai vaigu kaula, kas var paspilgtināt make up, pieskaņoties apģērbam, vai arī būt kā rotaslietu turpinājums. Šo pasākumu iesakām izmēģināt iepriekš, lai klientam būtu atrasts vislabākais zīmējums, gan krāsu, gan formas, gan izmēra ziņā. Gatavais rezultāts būs daudz paliekošāks, ja to iemūžinās fotogrāfijās.

 

BODY ART IZMAKSAS

Pilns Bodyart – ķermeņa apgleznošana (vismaz 5 h darbs) ar iepriekšēju gatavošanos 50€/h 
Daļējs Bodyart piemēram, seja, rokas vai dekoltē no 45€
Daļējs Bodyart ar aksesuāriem piemēram, spīdumi, pērles, akmeņi u.c. no 65€
Daļējs Bodyart ar tērpa izveidi (šūšanu) foto sesijām vai pasākumiem + make up + frizūra sākot no 400€/persona
Bērnu seju apgleznošana 40€/1h
 
Izbrauciens pie klienta Rīgā  +10€
Izbrauciens  ārpus Rīgas robežām 30€ par 100 km