Maketēšanas pakalpojumi Jūsu svētkiem!

Maketējam pēc individuāla pasūtījuma kāzu ielūgumus. Rūpīgi darbi un Jūsu kāzu tematikai pieskaņots stils. Kāzu ielūgumi ir svarīga svētku sastāvdaļa. Viesi tos saņem kā pirmos vēstnešus par Jūsu gaidāmo kāzu dienu. Ielūgums būs vizītkarte, kas paliks atmiņās gan viesiem, gan Jums pašiem.

Sirdspuksti, atmiņas no kopīgajiem pasākumiem, Jūsu sasniegumi – ir lietas, kas paliks atmiņās vienmēr!  Izveidosim kāzu avīzi, kurā apkoposim interesantāko informāciju un notikumus no Jūsu dzīves. Kāzu avīze būs skaists pārsteigums Jūsu viesiem. 

Uz galda nolikta vīna pudele ar ierasto veikalā redzēto etiķeti vairs nešķiet tik jauki. Lai Jūsu galda noformējums izceltos ar radošu dizainu, izveidosim Jūsu pasākuma tematikai atbilstošas pudeļu etiķetes. Uzlīmes var izvēlēties matētas vai glancētas, kā arī ūdens izturīgas. Izveidosim jebkura veida izmēra maketu atbilstoši Jūsu izvēlētajai vīna vai šampānieša pudelei.

Ieprieciniet savus viesus ar jauku diplomu vai pateicības rakstu. Ir iespēja izvēlēties diplomu jau ar ierakstītu vārdu un amatu vai sagatavot diplomus, kur brīvi ar roku varēsiet ierakstīt nepieciešamo amatu un vārdu.

Jūsu kāzu tematikai atbilstošas galda kartes. Tās var tik noformētas klasiskā veidā vai netradicionālā veidā, piemēram, izmantojot ābolus, vīna pudeļu korķus, dažāda veida statīvus. Galda kartes var tikt izvietotas uz šķīvjiem vai arī ārpus tiem speciālā noformējumā. 

Vai jau izvēlējāties kurš viesis Jūsu kāzu dienā sargās līgavu? Kurš būs salējējs vai modinātājs, aktīvākais dejotājs? Izveidosim amatu nozīmītes – sienamas ar lentīti vai piespraužamas nozīmītes. 

Visi radi sanākuši kopā no malu malām. Sagatavojiet viesiem dienas programmu ar norises vietām un pieturas punktiem. Izveidojiet un iekļaujiet kādu interesantu uzdevumu viesiem, lai viņi arī iesaistītos aktivitātēs. Varam izveidot Jūsu viesiem dažādas spēļu lapas, anketas u.c. radošas lietas.

Fantāzijas lidojums Jūsu kāzu dienai. Veidojam neierastas viesu grāmatas plakātu formā. Rakstiet mums un atradīsim labāko variantu Jūsu kāzu dienai.

Kāzu vai citu pasākumu ēdienkarte (MENU) ir neatņemama sastāvdaļa, ja svinības rīkojat izsmalcinātā restorānā. Izveidojiet atbilstoši Jūsu pasākuma dienai ekskluzīvu ēdienkarti un pārsteidziet savus viesus ar lielisku gaumes sajūtu ēdienu ziņā.

Personalizēta šokolādes etiķete jebkuram Jūsu pasākumam. Izmaksas ir atkarīgas no izvēlētās šokolādes veida, izmēra un izvēlētā drukas papīra.

Ir iespēja arī izveidot maketus jebkuriem citiem saldumiem pēc izvēles, piemēram, medus burciņām, konfektēm u.c. 

Izveidosim diskam un diska vāciņam maketu. Šī skaistā dāvana būs gluži kā no filmu veikala, jo veidojam pietuvinātus maketus īstajiem. Visi maketi tiek saskaņoti un veidoti atbilstoši klientu vēlmēm un ierosinājumiem.

Plakāti, afišas, pasākuma programmas Jūsu pasākumam. 

Pārsteidz savus draugus ar vienkāršām, bet oriģinālām dāvanām. Ietērpsim Jūsu dāvanas Ziemassvētku noskaņās. 

Veidojam plakātus, dažādus bukletus un brošūras, avīzes, plakātus, vizītkartes, veidlapas un visa veida maketēšanas darbus.

Vai meklējat dāvanu kafijas vai tējas mīļotājam?  Krūzīšu apdruka ir veids, kā padarīt šo rituālu aizraujošu. Asprātīga krūzīšu apdruka uzlabos garastāvokli ikvienam! Izvēlieties krūzīti no esošajiem maketiem vai pasūtiet personalizētu maketu! 

Apdrukāta krūzīte ar krāsainu iekšpusi: 16,50 Eur (330 ml krūze)
Balta krūzīte ar apdruku:
12,50 Eur (330 ml balta krūze)

Oriģinālas dāvanas!

 

Piedāvājam dāvanu saiņošanu jebkura veida dāvanām (lielām, mazām, sarežģītām). Mēs parūpēsimies, lai tiktu novērtēta gan dāvana, gan tās iesaiņojums. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu idejas. Pieņemam individuālus pasūtījumus, tāpēc jebkura dāvana būs ar savu “odziņu”. 

Dāvanu saiņošanai varam izmantot jebkura veida Jums tīkamus materiālus, piemēram, papīru, audumu, kartona kastes, koka kastes, groziņus u.c. materiālus un dekorus.

Dāvanu saiņošanas izmaksas tiek aprēķinātas zinot dāvanu saiņošanas apjomu un izmantotos materiālus.

Citi maketēšanas darbi, kuri nav iekļauti mājas lapas sadaļās.


Ir iespēja pasūtīt jebkura veida poligrāfijas drukas darbus.
Avīzes iespējams nodrukāt no dažiem eksemplāriem digitālajā drukā līdz pat lielām tirāžām ofseta drukā. Cena tiks aprēķināta, tiklīdz uzzināsim Jūsu vēlmes: papīra biezums, krāsu daudzums un avīzes apjoms.Maketēšanas izmaksas ir atkarīgas no iesniegtajiem materiāliem.