Esat noguruši no tradicionālajām ziedu vāzēm? Kādēļ gan neizmantot un neatsvaidzināt Jūsu viesu nama galdu ar dzīvu zelta zivtiņu! Vienkārši aizpildiet ierasto glāzi vai vāzi ar apdari, pielejiet ūdeni, un ievietojiet eksotisku zivtiņu. Visiecienītākais galda dekors ir sudrabkarūsa. Tā ir unikāla, lēta, un uztur gan bērniem, gan pieaugušajiem papildus ieinteresētību un izklaidi. Kā galda dekors Jūsu akvārijs radīs papildus romantisku atmosfēru.

Ja izvēlaties kādu tropu zivi, esiet uzmanīgi, lai tā nebūtu kaitīga bērniem. Konsultējieties ar zooveikala darbiniekiem par labāko risinājumu. Tropu zivīm ļoti patiks, ja ievietosiet akvārijā papildus krāsainās smiltis, kas atbilst jūras krāsai un izvietosiet nelielas čaulas uz smiltīm. Jūs varat veidot klasisku kāzu dekoru, ievietojot vairākos akvārijos pa vienai klasiskai zivtiņai. Uz vāzēm izvietojiet un stipriniet apkārt kādus nelielus ziedu dekorus.

Šo dekoru Jūsu viesi varēs baudīt ilgāk nekā pamatēdienu vai ziedus, kuri mēdz ātri novīst. Pēc kāzu noslēguma Jūs šos akvārijus varat uzdāvināt kā kāzu dāvanas saviem draugiem vai radiniekiem!

Zelta zivtiņas padarīs Jūsu pasākumu patiesi īpašu!