Ļaujiet sev būt mazliet maigiem un izmantojiet arī rozā kāzu rotājumus. Īpaši aktuāls kā pavasara dekors ir zefīrs: maigs, romantisks, bohēmisks un arīdzen garšīgs.

Rozā simbolizē nevainību, romantiku, jaunību, bērnību, kaut ko saldu. Rozā ir atjaunošanas krāsa, atdzimšana dabā, pavasaris un laime, prieks par dzīvi un optimisms.

Izmantojiet smalkus ziedus un sirdis, novietojiet tos uz balta galdauta, kas spēlēs veiksmīgu izrādi jebkurā interjerā. Variējiet ar dažādiem materiāliem un krāsām kā no gaiši rozā līdz aveņu rozā ar fuksija, purpura vai sarkanīgi violetu nokrāsu.

Samts, tills, mežģīnes, spalvas, sveces, baloni, lentas, lietussargi, rozā ir atvērta visām fantāzijām. Jūsu kāzu ielūgumus veidojiet līdzīgā stilā, kā esat ieplānojuši dekorus, iesmaržiniet ar firmas smaržām, lai Jūsu viesi jau justu, ka Jūsu kāzu diena būs īpaša.

 

Rozā ir iekarojis arī popularitāti bērnu apģērbu un līgavas māsu vidū, kā arī līgavas bieži izmanto šo krāsu aksesuāros. Visbeidzot, gardēžiem ir iespēja palutināt savas acis pie skaisti izdekorētas kūkas, uz galda saldumu traukā pasniegt konfektes rozā iepakojumā, iesaiņot dāvanas gaišos toņos. Variējiet un eksperimentējiet, jo šī krāsa ļoti labi padodas visās variācijās.