Sarkanas un baltas auto dekorācijas

 

Iznomājiet baltu Cadillac kabrioletu ar sarkanu ādas salonu. Izrotājiet auto ar kārbām un papīra krāsu paletēm. Papīrs tiek locīts akordeona veidolā no papīra salvetēm sasienot tos ar sarkanu auklu. Visas dekorācijas tiek pievienotas automašīnai.

 

 

 

 

Galda rotāšana sarkanos toņos

Izveidot gaiši rozā kartes, uz kurām iespiest attēlu, kas saistās ar jaunlaulātā pāra dzīves notikumu vai simbolu, atzīmēt vārdu iniciāļus un kāzu datumu. Centrā izvietot vāzes ar sarkanām, rozā un oranžām dālijām un rozēs, kas radīs elegantu un vienkāršu noskaņu.

Galda kartes var veidot ar dzīvnieku attēliem kā kāršu kavas, katram viesiem izvietot atšķirīga veida salvetes. Sarkanās un baltās līnijas var veidot kā simbolu latviešu tautiskām kāzām. No antikvariāta kāzām noīrēt vai iznomāt banketa telpas, kur ir vairāk senatnīgi krēsli, vai arī izvēlēties standarta baltus krēslus, kas saderēs vislabāk kopā ar sarkanajiem toņiem.

Oriģinālai galda rotāšanai var izmantot vienkāršas burciņas, kuras aptīt ar sarkanas krāsas dziju, citas burciņas ar zilas krāsas dziju kontrastam un saskaņai. Pašās burciņās izvietot vai nu ziedus, vai dažādus zaļumus. Īpaši piemērots risinājums garu galdu dekorēšanai jebkurā no sezonām.

 

 

 

 

Sarkans kāzu pušķis

Līgavas visā krāšņumā no dālijām, tulpēm, papardēm un irbenāja lapām. Līgavas pušķi var ietver arī olīvas, eikalipta lapas, kas papildinās krāsu paleti un uzturēs pušķim vieglumu. Pušķi var aptīt arī ar skaistu kabatlakatiņu.

 

Sarkana piespraude

Līgavainim kāzu dienā izveidot piespraudi sarkanos un zaļos toņos, kas pieskaņota attiecīgi līgavas pušķim. Piespraude var būt kā ķirši, kuri izrotāti ar svītrainu lenti. Vienkāršākam variantam var izmantot ziedu asortus – sarkani ziedi un dažas nelielas lapas.

 

Sarkanas kurpes

Ja rīkojat kāzas sarkanos toņos, tad vēlams, lai aksesuāri un kāzu tērpa detaļas būtu šajā tonī, piemēram, kurpes sarkanā tonī būs neparasts risinājums, kas atdzīvinās Jūsu kāzu stilistiku.

 

 

 

 

 

Kāzu ielūgumi

Izmantojiet jūras karogu simboliku, kas sastāvēs ar Jūsu iniciāļiem. Īpaši ielūgumi der tiem pāriem, kur līgavainis ir bijis saistīts ar jūru vai floti. Aploksnes šajā kombinācijā jāizklāj ar dzeltenu krāsu.

Ielūgumus var izsūtīt krēmīgas nokrāsas aploksnēs ar sarkanu kaligrāfiju un individuālām dizaina pastmarkām. Aploksnes stūrī izvietot simboliku „mīlestības pasts”. Pašu ielūgumu var veidot akordeona formā ar ziliem un sarkaniem toņiem.

Programma viesiem

Auduma maisiņā, kas izrotāts ar sirds formu un dažādiem simboliem, ievietot kāzu programmu un recepšu grāmatiņu, kura tiks pasniegta katram no viesiem. Visu auduma maisiņu var nevis aizsiet, bet izmantot koka veļas knaģi, kurā būtu iededzināti Jūsu iniciāļi un kāzu datums.