Šī kāzu dekorēšanas tēma var būt mazliet neparasta priekš daudziem kāzu pāriem, bet gluži pretēji var atsvaidzināt savas kāzas, jo daudzus no mums bērnībā intriģēja pasaka „Alise Brīnumzemē”. Jūs varat aplūkot attēlos nelielu paraugu no kāzām, kas ir jau notikušas līdzīgā stilā attēlos! Kādēļ gan Jums pašiem nepamēģināt īstenot šo pasaku?

Pamatelementi, lai izveidotu kāzu dekorēšanas ar tēmu „Alise Brīnumzemē ir: trusis, laika pulkstenis un nelielas kreatīvas piezīmes, norādes. Jūsu viesi noteikti būs sajūsmā par interesantām aktivitātēm un spēlēm. Ja jūs vēlaties veidot kāzas brīvā dabā, bet jūs vēlaties veidot kaut ko ļoti atšķirīgu no citām līgavām, šis kāzu dekorēšanas veids var sniegt jums idejas. Alise Brīnumzemē piedāvā vairāk fantāzijas, lai jūsu kāzu diena izdotos nevainojama!

Ja Jūs vilina „Alise Brīnumzemē” kāzu dekorēšana, iesakām Jums iedvesmoties ar slaveno tējas laika uzņemšanu šajā pasakā. Centieties atrast specifiskus traukus.! Jebkurā gadījumā, Jūsu kāzas ir brīnišķīgs brīdis, tāpēc nevilcinieties, lai kāzu dekorēšana neaizņem Jums vislielāko laiku no kāzu organizēšanas.