Izsmalcinātība, elegance, pilis, dārgas dekorācijas. Mēs vēlamies piedāvāt Jums mainīt ierasto kāzu stilu izvēloties kāzas rīkot laukos. Ja Jums vai Jūsu draugiem pieder saimniecība, kādēļ neizmantot izdevību, nepieminot arī faktu, ka noteikti Jūs ietaupītu daudz vairāk naudas nekā, ja rīkosiet kāzas pilī vai viesu namā. Kāzas saimniecībā būs jautras un oriģinālas. Kā apdari un dekorācijas Jūs varat izmantot visas laukos pieejamās lietas, sienu, lauku pļavas ziedus, celmus. No siena var veidot krēslus, ietaupot līdzekļus plastmasas krēslu iegādei, kas neizskatīsies arī simpātiski.

Ideja ir ļoti viegli īstenojama, nepiespiesta un taupīga, bet ar savu šarmu un gaumi. Ja vēlaties vairāk komforta, vienkārši pievienojiet vairāk spilvenus. Neveidojiet formālus ielūgumus! Ielūgumus veidojiet krāsainus un neparastus. Izmantojiet itin visā vairāk kaut ko no koka, krāsām un salmiem.

Kāzu apdarei noteikti izmantojiet visus pieejamos ziedus, kuri atradīsies tuvākajā saimniecības pļavā. Saulespuķes būs ļoti veiksmīgs risinājums, neveidojiet sarežģītas kompozīcijas. Jo vairāk viss būs vienkāršāks, jo labāk izskatīsies Jūsu kāzas. Esiet spontāni un dabiski!