Transportam tāpat kā citiem kāzu plānošanas aspektiem ir nozīmīga loma kāzu dienā.

No viena punkta uz otru būs jānokļūst ne tikai jaunlaulātajiem, bet arī kāzu viesiem, tāpēc ir svarīgi zināt, kādu transportu izvēlēties sev un vai arī viesiem jāmeklē pašiem savs transports vai arī jaunlaulātie piedāvās kādu transporta variantu.

Tikai no pašiem jaunlaulātajiem ir atkarīga transporta izvēle. Limuzīni ir tradicionāls veids, taču pēdējos gados līgavām tas nešķiet vairāk radoši kā sākotnēji iecerēts. Šobrīd aktuālākās tendences izvēloties kāzu transportu ir zirgu pajūgi, sporta auto, vintage automašīnas, pilsētas auto, viesu pārvadāšanai autobuss vai arī citi izmanto tikai un vienīgi sabiedrisko transportu kā trolejbuss vai vilciens. Siltā laikā jaunlaulātie izmanto iespēju pacelties ar gaisa balonu, ziemā braukt ar ragavām, kas sevi deklarējušas kā jaunāko modes aktualitāti transporta izvēlē kāzās, ja tās tiek rīkotas ziemā.

Pirms iznomājat izvēlēto transporta veidu, pārliecinieties par piedāvājuma atbilstību. Īpašs uzsvars jāliek uz nomas laiku un izcenojumu, automašīnas stāvokli, tās ekstrām un nobraukumu, kā arī nomas noteikumiem.

Noteikti novērtējiet stāvlaukuma iespējas vietā, uz kuru dosieties. Ja nav iespējas novietot Jūsu automašīnu tieši pie ieejas, tas noteikti labākais risinājums ir neliela pastaiga līdz ceremonijas vietai. Ņemiet vērā, ja vairums no viesiem arī būs ieradušies ar saviem transporta līdzekļiem, novērtējiet arī iespējamo auto novietošanas iespēju arī viņiem. Raksturīgi, ka līgava ierodas kopā ar savu tēvu, bet līgava ar līgavas māsām un dažkārt ar puķu meiteni vai gredzenu nesēju.

Ja Jums ir iespēja, noalgojiet sulaiņa pakalpojumus, kurš palīdzētu atrast Jums stāvlaukumu, īpaši pie viesnīcām, restorāniem un citām norises vietām, kuras atrodas pilsētā, ir svarīgi, lai izlemtu par veiksmīgu stāvvietas risinājumu Jūsu viesiem.

Lai samazinātu stāvlaukuma izmaksas, Jūs varat noorganizēt vairākus braucienus, lai ar vienu automašīnu atved Jūsu viesus vairākās kārtās.

Protams, neaizmirstiet par Jūsu kāzu transporta dekorēšanu, bet veidojiet to gaumīgu un galvenais, lai dekorācijas neaizsedz Jūsu kāzu transporta šofera redzamību! Mašīnas dekorēšanai varat izmantot balonus, skārda bundžas, auklas, auto krāsu, ziedus, dažādus piekariņus. Nekādā gadījumā, izvēloties transporta veidu, neaizmirstiet par drošību.

Lai arī kādu transporta līdzekli Jūs izvēlēsieties, atcerieties, ka šī diena ir īpaši skaista!