DIENAS MAKE-UP

Dienas make up: atsvaidzinošs, viegls dabīgs. Piemērots ikdienai vai dodoties uz darba tikšanos. Šis Make up veids ir piemērots arī tad, ja pēc darba paredzēts saviesīgs vakara pasākums. Šo Make up var uzklāt 40-50 min.  Uzkrāsojoties uzlabojas oma, jo, ja zinām, ka izskatāmies labi, tad jūtamies pārliecinoši!

DIENAS MAKE UP + MATU SAKĀRTOJUMS

Dienas make up un interesants matu sakārtojums (dažādas lokas, bizes vai taisnoti).

Lasīju vienā gudrā grāmatā, ka jebkura dekoratīvā kosmētika, jebkurš pievilcīgākais un dārgākais apģērbs izskatīsies gluži nekā, ja mūsu mīmika būs bēdīga un mati nebūs mazgāti. Tādēļ, ja nav laika kādai īpašai frizūrai, vienmēr koptēlu izglābs vienkārši tīri, svaigi un smaržīgi mati!!! 🙂 Un, protams, Smaids – tas ir mūsu lielākais un spožākais aksesuārs. Un tad viss iepriekšminētais izskatīsies daudz žilbinošāk!

VAKARA MAKE UP

Vakara make up: noturīgs, spilgts un piesaistošs, parasti klāj pinlu sejas pamatu ar izteiktām acīm, vai lūpām, var pievienot arī mākslīgās skropstiņas vai skropstu pušķīšus tikai ārējos acu kaktiņos, vai arī kādu body art elementu. Vēl šim Make up veidam var pievienot kādu kristāliņu, akmentiņu vai gliterīti. Šis Make up veids ir daudz spilgtāks par dienas Make up, kā arī daudz noturīgāks. Citi to noteikti pamanīs!

VAKARA MAKE UP + MATU SAKĀRTOJUMS

Ja ir nepieciešamība saposties ballītei vai kādam svinīgam vai oficiālam pasākumam, randiņam, un, ja ir vajadzība izskatīties īpaši labi, tad vakara Make up + frizūra būs īstais risinājums!

LĪGAVAS MAKE UP + FRIZŪRA

Tā kā šī diena ir emocijām un prieka pilna, vēlos parūpēties par katru līgaviņu individuāli, lai šī diena būtu visskaistākā un vis neaizmirstamākā. Būtu vēlams šim Make up veikt izmēģinājumu- tas tādēļ, lai mēs atrastu to, kas piestāv un izceļ Tevi vislabāk un Tu izskatītos lieliski visas dienas garumā, kā arī reibinātu savu topošo vīru un labi izskatītos foto un video uzņēmumos. Līgavas frizūra + plīvurs, diadēma, sietiņš, pērlītes vai cita matu rota. 

FOTO MAKE UP

Šis Make up tiek veidots daudz spilgtāks un izteiksmīgāks kā vakara Make up, jo tam jāspēj pretoties objektīvam.

Pamatā tiek lietotas dažādas bāzes, vairāk matējoša un vairāk izgaismojoša kā ikdienā.

 

PODIUM MAKE UP + FRIZŪRA

  • Podium make up: šis Make up veids ir netradicionāls, jo tam izmanto ļoti spilgtus krāsu toņus, piemēram, spilgti rozā acu ēnas un tirkīzzilas spalvu skropstiņas. Kā efektu šim Make up veidam bieži pievieno glitertetuvējumus, krāsainas spalvas un pielīmējamos ķermeņa dimantus.Šis Make up veids piemērots dažādiem tematiskajiem pasākumiem, kā arī foto sesijām. Tas ir īpašs ar to, ka uz sejas tiek radīts krāsains zīmējumus, kāda dzīvnieka atveids, abstrakcija. Šo Make up vari izveidot arī no krāsām, kuras spīd UV gaismā, tad tas ir īpaši interesansts un neatkārtojams. Šos mirkļus noteikti iesaku iemūžināt foto attēlos.
  • Podium make up un netradicionāla frizūra, piemēram, grebene, viesulis vai pagaidu dredi. Matus var nokrāsot arī ar krāsainām matu lakām vai lakām, kas spīd UV gaismā. Šīs krāsas ar pirmo mazgāšanas reizi tiek izskalotas.  Koptēlu noteikti iesaku iemūžināt fotoattēlos.

SPECEFEKTU MAKE UP

Parasti attēlo halovīnu tematiku, skeletgalvas, asinis, vampīrus, pušumus, traumas, ādas saplaisājumus, vai pat rētas. Ar šāda veida Make up var iegūt mākslīgās rētas, pušumus, kreveles, vai arī apjaust savu izskatu vecumdienās. Arī šīs ekstremālās pārvērtības būtu jāiemūžina bildēs. Ps. kategorjā ietilpst arī briesmoņu, zombiju un vampīru Make up!

HENNAS ZĪMĒJUMI

Šos zīmējumus var izmantot vecmeitu ballītēs vai tematiskajos, vai korporatīvajos pasākumos.

 

MAKE UP IZMAKSAS

Dienas makeup dabīgs, viegls, atsvaidzinošs 25€
Dienas makeup + Matu sakārtojums dažādas bizes vai lokas, iztaisnoti mati vai veidoti ar difūzeru vai gofri… 40€
Vakara makeup ballei, koncertam vai teātra izrādei 25€
Vakara makeup + Matu sakārtojums 50€
Spilgts Vakara makeup noturīgs, piesaistošs, ar izteiksmīgām acīm vai lūpām, pielīmētas skropstas vai pušķīši… 40€
Līgavas makeup viegls, dabisks, noturīgs 30€
Līgavaiņa sapošana 10€
Līgavas izmēģinājuma make up 25€
Foto makeup 30€
Fantāzijas / Podium makeup spilgti krāsu toņi, spīdumi, gliteri, pielīmējamie akmeņi, spalvas, pērles… 35€
Fantāzijas / Podium makeup + Matu sakārtojums Netradicionāla frizūra – grebene, viesulis, gandrīz īsti dredi, franču bizītes, u.c… 40-70€
Specefektu make up halloween tematika, vampīri, zombiji, skeleti, mākslīgās asinis, rētas, pušumi, zilumi, atvērtas brūces, citplanētieši, spoki, raganas u.c. zvēri… 50-80€
Glitertetovējumi Ar īpaši izveidotu trafaretu veic zīmējumu uz ādas ar akmeņiem, vai mirdzumiem 20-35€
   
Uzacu korekcija 7 – 10€ 
   
Matu veidošana ikdiena 20-25€
Vakara frizūra atkarīgs no matu biezuma un garuma un sarežģītības 30-55€
Līgavas frizūra + plīvurs, diadēma, sietiņš, pērlītes vai cita matu rota 30-40€
Līgavas izmēģinājuma frizūra 20-25€
Līgavas makeup +frizūra 50-70€
Līgavas izmēģinājuma makeup un frizūra 40-50€
   
Izbrauciens pie klienta Rīgā  +10€
Izbrauciens  ārpus Rīgas robežām 
30€ par 100 km