Kad runa iet par kāzu dekorēšanu, parasti līgavām ir dažādas vēlmes attiecībā uz ziediem, kuru viņas vēlas izmantot kāzas. Gan kāzu dekorēšanai, gan līgavas pušķa izveidē, mēs varam izmantot visa veida ziedus, kas atbilst mūsu iecerētajai kāzu stilistikai. Kā lai atrod savas pavasara puķes?

Sāksim ar ļoti tradicionāliem un romantisks pavasara ziediem. Jūsu kāzu dekorēšanā mēs noteikti Jums ietikt izmantot peonijas, jo šie ziedi ļoti labi izceļ līgavas pušķa aprises, skaisti izskatīsies kā galda dekors un no tiem var veidot līdzīgums glamejas ziedu pušķus, izmantojot peoniju ziedlapas. Peonijas ir elegants un burvīgs kāzu dekors.

Kā pavasara ziedus kāzu dekorēšanā var izmantot anemones, īpaši skaisti izskatīsies baltie ziedi. Ja vēlaties veidot kāzas violetos toņos, tad vislabākais risinājums būs vijolītes.

Pavasara ziedu ir ļoti daudz, tāpēc arī šajā gadalaikā var radoši izpausties, dekorēt viesu namu ar ceriņiem, jasmīniem. Sniegpulkstenītes, eritronijas, anemones, cīrulīši, zilsniedzītes, muskares un krokusi ir galvenajā lomā pavasarī.