Mēs vēlamies Jums parādīt mūsu mīļākās rudens detaļas, kuras attēlo patieso dabu un skaistumu nu jau drīzumā esošajai ziemas sezonai. Tās ir mazas detaļas, kuras izcels Jūsu kāzas.

114

Rudens galda dekori

Kad Jūs izvēlaties detaļas, Jūs vēlaties, lai Jūsu viesi justos kā mājās, kā rudenī. Neatkarīgi no Jūsu budžeta iespējām, Jūsu izvēle nebūs nepareiza, ja izmantosiet visu, ko sniedz zemnieku saimniecību labumi, kā ziedi, dārzeņi. Dekoriem varat izmantot arī iegādātus apelsīnus vai zelta medaļas.  Jums ir jāspēlējas lielākoties ar to, ko ir devusi daba. 

Rudens kāzu suvenīri

Kā priekšroku dodiet dažādiem līdzi paņemamiem suvenīriem, kas kalpos kā labvēlīgs simbols par Jūsu rudens kāzām. Jūs varat personalizēt šos suvenīrus ar lentēm, mazām vai lielākām papildus dāvanām. 

Rudens kāzu tortes figūriņas

Brīnišķīgas kāzu figūriņas var atrast jebkur, iedvesmoties atliek tikai no dabas un paša rudens. Figūriņas sākot ar pūcēm vai koka zīmēs padarīs Jūsu kūku perfektu Jūsu rudens kāzām.

Rudens dzērienu aksesuāri

Mēs neesam aizmirsuši par dzērienu pasniegšanu! Kā ideāls rudens piederums būs bērzu salmiņi. Lai personalizētu Jūsu kokteiļus izmantojiet sezonas augļus. 

Rudens kāzu zīmes

Jūs nevarat būt rudens kāzās un bez kāzu zīmēm. Kā aksesuārus izmantojiet rudens lapas un ziedus.

201